Schenker līga

Volejbols: DU uzvar un atjauno līdzsvaru sērijā 10.03.2014

Daugavpils Universitātes volejbolisti sestdien iepriecināja savas komandas atbalstītājus ar uzvaru Schenker Latvijas čempionāta pusfinālā. Sērijā pret “RTU/Robežsardze” rezultāts kļuvis neizšķirts, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU izstājas no Schenker līgas 24.02.2014

Cīņu par Schenker volejbola līgas titulu noslēgusi Daugavpils Universitāte, kas arī otrajā spēlē trīs setos piekāpās „Parnu VK”. Šoreiz igauņu pārspēks bija vēl lielāks nekā pirmajā mačā, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Volejbols: Schenker līgas vicečempioni DU nav pa zobam 21.02.2014

Schenker volejbola līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē sensāciju nav izdevies sagādāt Daugavpils Universitātei, kas savā laukumā trīs setos piekāpās „Parnu VK”, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU neatrodas pretargumenti Ozolniekiem 16.01.2014

Daugavpils Universitātes volejbolisti nav izmantojuši iespēju pietuvoties Schenker volejbola līgas labāko astotniekam, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Pret "Selver" bezierunu zaudējums 10.12.2013

Schenker volejbola līgā zaudējums Daugavpils Universitātei, kas izbraukuma spēlē ar 0:3 piekāpās spēcīgajam „Selver”, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

Puķītis mēneša labākais, DU iekļūst pusfinālā 05.12.2013

Trešdien Daugavpils BJSS lielajā zālē Daugavpils Universitātes volejbolisti ar 3:1 pieveica Aizputi, nodrošinot sev vietu Latvijas kausa izcīņas finālčetriniekā, informē Sporta pārvaldes portāls.

Volejbolisti no Igaunijas atgriežas ar uzvaru un zaudējumu 02.12.2013

Daugavpils Universitātes volejbolisti nedēļas nogalē aizvadīja kārtējās Schenker līgas spēles, tiekot pie vienas uzvaras, kā arī pie viena zaudējuma, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Volejbolistiem divi zaudējumi Jēkabpilī 19.11.2013

Daugavpils Universitātes volejbolistiem aizvadītā nedēļas nogale Schenker volejbola līgā nebija no tām veiksmīgākajām, jo Jēkabpilī piedzīvoti divi zaudējumi pret Igaunijas klubiem, vēsta Sporta pārvaldes portāls.

DU Jelgavā jāsamierinās ar zaudējumu 14.11.2013

Schenker volejbola līgas pirmo apli ar zaudējumu noslēgusi Daugavpils Universitāte, kas viesos ar 0:3 piekāpās „Biolar/Jelgava”.

Samuilovs atzīts par Schenker volejbola līgas mēneša labāko spēlētāju 06.11.2013

Daugavpils Universitātes vīriešu volejbola komandas spēlētājs Aleksandrs Samuilovs atzīts par Schenker volejbola līgas oktobra labāko spēlētāju, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

Atjauninātais DU volejbola sastāvs zaudē Igaunijā 07.10.2013

Ar vairākām spēlēm aizvadītajā nedēļas nogalē iesākās Schenker volejbola līgas tunīrs, ziņo Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti noslēdz Schenker līgas sezonu 25.02.2013

Sestdien Schenker volejbola līgas sezona noslēdzās „Daugavpils Universitātei”, kas ceturtdaļfināla atbildes spēlē ar 0:3 piekāpās igauņu „Selver” – 18:25, 23:25, 17:25. Par to informē Sporta pārvaldes portāls.

DU volejbolisti ar uzvaru noslēdz pamatturnīru 18.02.2013

Svētdien izbraukumā „Daugavpils Universitātes” volejbolisti izcīnīja uzvaru Schenker līgas mačā pret „Lāsi-R/Rīgu”, informē Sporta pārvaldes portāls.